Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kiszökött a lórim! Mit tegyek?

Kiszökött a lórim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lórim, már lassan 6. éve megvan. Anyukám, míg suliban vagyok, ki szokta engedni a házba röpködni, és néha kiviszi a szárral a kertbe. Ma viszont nyitva hagyta az ablakot, és a madaram sikeresen kilógott a szemem láttára!

Elég hűséges és okos állat, hallottam a hangját. Hogyan hívjam vissza reggel? Esetleg nem is akar visszajönni?

Jön a tél, gondolom csak nem akar kinn maradni, halálra fagyna.



2012. nov. 13. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igen fagy meg, mivel ha minden nap repkedett, akkor azért kondiban van.


Tedd ki a kalitkáját, hátha beszáll.

2012. nov. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Madáreleség üzletekbe tegyél róla "elveszett" táblát
2012. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Paprikás krumplit!
2012. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Altasd el.
2012. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

71%

Miért altatnám el, ha el sem tudom kapni? Amúgy meg nem vagyok ilyen szívtelen, mint te!

Nem jött vissza, a kalitkát betettem az ablakba, és kitettem a kedvenc csemegéjét.

2012. nov. 16. 18:25
 6/7 anonim válasza:
na meglett?
2012. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, megvan... A szomszéd srác kapta el. Meghűlt egy picit de nem volt semmi baja egy fél évvel ezelőtt. Azóta már nem mer kimenni akkor sem, ha nyitva van előtte az ablak :)
2013. jún. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!