Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudtok mondani helyeket ahol...

Tudtok mondani helyeket ahol lehet venni varjút?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem a varjakat és szeretnék tartani egyet bárhol mondhattok helyeket.:D (hülye válaszok kíméljenek) :))

2012. nov. 17. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A varjú védett állat. Mint ilyen, fogságban nem tartható.
2012. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dolmányos varjút tarthatsz pl.
2012. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindenféle varjú védett állat. szerintem mondj le róla, vagy érdeklődj vadásztársaságoknál.
2012. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Dolmányosra gondoltam.:D

az is védett? :oo

mert hallottam, h sokan olyat tartanak.:Dd

2012. nov. 17. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nem védett a dolmányos varjú..... nemtudom honnan veszitek ezt a marhaságot.
2012. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kormos és a vetési a védett. A dolmányos nem védett. Tavasszal szoktak az online hirdetési portálokon hirdetni (fészekből kiszedett) kicsiket. Az a baj ezzel, hogy ha olyan helyről származik, ahol amúgy el lennének pusztítva, akkor ez egy jó dolog, mert kapnak még egy esélyt. Ha viszont nem olyan helyről szerezték be, akkor ez csak simán egy természetkárosítás, még akkor is ha jogilag nem büntetendő. Fogságban viszont senki sem szaporítja, így tenyésztőtől nem fogsz tudni venni.


Szarka, szajkó esetében is ugyanez a helyzet.

2012. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!