Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha 2 hullámos papagájom van,...

Ha 2 hullámos papagájom van, attól még magamhoz tudom szoktatni őket? És beszélni hogy tanítsam meg őet, ha ketten vannak?

Figyelt kérdés
2 hullámospapagájom van kb.2 éve vannak meg. Attól,hgy ketten vannak magamhoz tudom szoktatni legalább az egyiket? s beszélni meg tudom őket tanítani?
2012. nov. 21. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha két év alatt nem szoktak hozzád, akkor már nem látok rá sok esélyt. Alapból mert fiatalokat szoktunk magunkhoz szoktatni, de próbát megér, veszíteni nem vesztesz vele semmit, csak időt.


Beszélni 98% hogy nem fognak párban megtanulni beszélni, nem fiatalok már, és párban is vannak.

2012. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 év nagyon sok idő, eddig miért nem gondoltál szelídítésre? Minden lehetséges, de sok türelem kell, hátha neked sikerül.
2012. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát olyan szinten szoktattam őket kézhez,hogy eszik a kezemről :)
2012. nov. 21. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!