Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ezek a játékok/kiegészítők...

Ezek a játékok/kiegészítők miért nem jók a papagájoknak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Sziasztok!

Hallottam erről a pár kiegészítőről egy s mást...nektek mi a véleményetek róluk? Ha rosszak, akkor miért?

Ha tartotok madarat írjátok meg kérlek milyet és hogy milyen játékokat kiegészítőket vesztek nekik!

Köszönöm



2012. nov. 25. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A 4. képen, nemjók az ülőrudak, elcseszik a papagáj lábát, nem kopik tőle a karma.


A csengős tükrös vacak, az egyedül tartottaknál sok idő után problémát okoz fejben.


Az önetetőt én nem szeretem speciel, nálam tálból kapnak enni, és inni meg ami harmadik képen van ahhoz hasonlóból.


A 2. képen levő nem hinném, hogy problémás játék lenne. Elvan vele, legalább játszik, nem csak tollászkodnak egész nap.


Az első képen ami van hinta sem rossz, ha van a kalitkában faágból ülőrúd.



Én nem veszek nekik játékokat, mert többet tartok, azok meg szerintem elvannak egymással. Kötél van bent nekik, amin csomók vannak, azon tudnak mászkálni. Meg párdarab ülőrúd, amin egésznap tudnak ugrálni.

2012. nov. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem teljesen ugyanolyanok vannak ami az 1. és 3. képen vannak.
2012. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az 1. képen lévő hinta teljesen jó.

a 2. képen lévő játék is nagyon jó+ jó ételkereső játéknak is.

a 3. képen lévő etető is nagyon jó, nekem is ilyen van.rácsra akasztható és megtöltheted vízzel/étellel/gyümölcsökkel.

a 4. képen lévő ülőrudak műanyagok, és nem tornázik rendesen a lába+fekély alakulhat ki rajta, az önetetővel/itatóval nincs gond de a tálkából jobban tud enni,inni, és az önetetőt,itatót nehezebben lehet tisztítani.a tükör pedig mentális betegséget okoz mert a tükörben látja magát ő azt nem tudja hogy az ő maga, azt hiszi hogy egy másik madár, és a társa.ha azt hiszi hogy a társa elkezdi etetni, felöklendezi neki a magokat de mivel a tükörképe nem fogadja el tőle kénytelen visszanyelni amitől begy gyulladást kaphat.és mivel a tükörképe nem reagál semmire:udvarlásra,etetésre a madár ideges lesz tőle ami idővel továbbfokozódik akár szívrohamot is kaphat.a csengő meg azért nem jó mert halláskárosodást okozhat.az a kis golyóval és hintával pedig nincs gond.

2012. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!