Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mekkora kalitka kell egy...

Mekkora kalitka kell egy hullámos papagájnak?

Figyelt kérdés
és egyáltalán jó ha egyedül tartom? ha nem akkor mekkora kell egy párnak? kérem szépen segítsetek, szeretnék papagájokat tartani de csakis a legjobb körülmények között, és ezért érdeklődök :)

2012. dec. 2. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Minél nagyobb annál jobb.

Nekem az első egy ilyesmi volt:

[link]


Végső soron bármekkora is lenne, érdemes picit megreptetni a szobában. Vagy legalábbis én reptetem, már sok sok éve.

Ha a legeslegjobb körülményt akarod nekik, akkor csinálsz egy szobányi nagyságút.

Valami ilyesmit:


[link]


Persze ezzel még várj picit, először tapasztald meg a kis kalitkás megoldást. Szerezzél tapasztalatot, és ezután menj tovább. Persze én nem hullámossal foglalkoznék majd, de gondolom majd te sem. Vannak szebbek náluk.

2012. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs túl nagy kalitka, minél nagyobb, annál jobb, úgy gondolom ez az, amin nem szabad spórolni. Tarthatod egyedül, de társas lények, sokat kell velük törődni napi szinten. Az is megoldás, hogy kezdetnek egyet veszel, magadhoz szoktatod, aztán veszel neki párt, aki majd utánozni fogja. Pl. az első madarad megtanult kézre ülni, akkor az új jövevény is idővel rájön, hogy nem bántod. :)

A kalitka mérete függ attól is, hogy hányat szeretnél majd tartani. Nekem még egy van, de lesz majd párja, egy 69x34x71 kalitkám van, de 5-6 órát minimum kint tölthet a szobában és repkedhet.

Amúgy ha bármi más kérdésed van, szívesen segítek még. :)

2012. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!