Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nagy baj ha a papagájom...

Nagy baj ha a papagájom lopott a levesemböl egy tésztát?

Figyelt kérdés
tudom hogy nem szabad neki ilyet enni.Lehet tölle valami baja?

2012. dec. 4. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem semmi baja nem lesz.Végül is nem mérget evett és azzal eteted rendszeresen.
2012. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Ameddig a nimfám egyedül volt,állandóan az asztalon mászkált amikor ettem. Evett már pörköltet,chipset,húslevest,csokit,tejbegrízt,zacskós kínai levest (a curry-s fajtát) és egyiktől sem lett semmi baja. Egészséges ötéves madár :)

Szóval ne aggódj a tiednek sem lesz baja :)

2012. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lol :D aranyos.
2012. dec. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Második vagyok


Mondjuk a currys kínai leveses sztori megér egy külön misét xD... Rohadt erős volt...az én fejem vörös volt mire megettem,a madárnak meg bekékült a csőre xD De élvezte ^^"

2012. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az erőspaprika (kapszaicin) nem árt a madaraknak (nem is érzik), de a többi emberi étel nem épp egészséges sőt, a legtöbbje meglehetősen káros a madarakra nézve. Mondjuk egyszeri alkalommal ha evett belőle, az nem gáz, de ha többször és nagyobb mennyiséget, akkor annak meg lesz a következménye előbb utóbb.
2012. dec. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
A chips a só/fűszer miatt a csoki főleg a theobromine miatt,stb HALÁLOS is lehet nekik de ha bele nem is hal mert nem evett belőle annyit a belső szerveit károsítja pl. a máját.
2012. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!