Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért van az hogy kézhez...

Fusion kérdése:

Miért van az hogy kézhez szoktatott hullámounk, néha túlgerjed sexuálisan ez mondjuk még elmegy, de mostanában felöklendezett kölesmagokkal szeretne "etetni " minket, hogy lehetne erről leszoktatni és mi lehet az oka? Magányos májusi hímről beszélek.

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Épp ez a baj.Magányos, ráadásul ivarérett is.Titeket tekint a párjának, mert hozzátok ragaszkodik a legjobban.Ezért nem szabad nekik tükröt, meg műpapagájt venni: viselkedészavaros lesz tőle, és vélhetően majd párzani is hív titeket.űNem szomorú, nem gubbaszt túl sokat?
2012. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy párt.Nem nagy befektetés
2012. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Párt már nem vállalhatunk,a szülök is velünk vannak a másik szobában,9 tojás volt ez az egy maradt meg,7hónaposan nemtom mennyire ivarérett,mindenesetre a tükröket kivettem,egyébként nem gubbasztó típus,teljesen normális tehát nem beteg.A szókincse is elég terjedelmes a korához képest.Tény hogy sokat van egyedül,valami figyelemlefoglaló tippet szívesen veszek ha van,mit tegyek be neki a kalitkába.
2012. dec. 6. 07:56
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is vegyél neki párt, igazából olyan mindegy, hogy 1 papagájod van vagy 2... neki viszont nagyon sokat segítenél vele.
2012. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én hímemnél is ez volt a baj: magányos volt, de párzani hívott a kalitkába. :D Vettem neki egy szintén kézzel nevelt tojót, és mintha kicserélték volna.Hihetetlenül boldog azóta, és már ketten mászkálnak a vállamon. :)

Párt vegyél neki!

2012. dec. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
másfeles panelban lakunk,és 3 papagájunk van már.nem bírok ennyi éhező szájat etetni:)))))
2012. dec. 12. 08:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!