Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet hogy tojás várható?...

Lehet hogy tojás várható? /hullámos papagáj/

Figyelt kérdés
Van 2 hullámos papagájom. Az egyik 1 éves és pár hónapos a másik egy éves 1 hónapos. Az lenne a kérdésem hogy most költeni fognak vagy nem? Mert úgy látom hogy a ketrec aljába valami fészekszerű van. Amit a tojó elhullatott tollat azt oda viszi meg a fürtös kölest is amin már nincs mag meg mindent ami fészekhez jó lehet. Most lesznek tojásai vagy mi? Mert van neki bent odú is de nem annyira szeretik. Most mit tegyek? Szeretnék fiókákat de nem árthat ha még nem másfél évesek a hullámos papagájok?

2012. dec. 13. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A hullámos papagáj odúban költ. Nem valószínű hogy az fészek lesz. De én még 1 éves madarakkal nem erőltetném semmiképpen a tojásrakást.
2012. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem nem is nagyon szeretnék tojást eddig nem is volt tojás. Az odú is csak azért van ha pl nincs otthon fűtés hogy bemenjenek mert ki van bélelve forgáccsal
2012. dec. 13. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Az odút sem fogják nappalinak használni. Azt csak akkor, ha letojni készül. Szerintem azt vedd is le, nem fog kelleni amíg nem akarod hogy letojjon. Mert ha fent van, akkor abban fog letojni. De 1 éves madarat még nem szívesen erőltetnék meg. Ha nincs fűtés,akkor esélyed sem lesz mert megfáznak és elhullanak.
2012. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
18 foknál nagyon nincs hidegebb 18-20 C° szokott lenni átlagba de ha mégis fáznának akkor ott van nekik. Az egyik ismerősömnek meg imádják a hullámosai az odút abban alszanak este. :D és gondoltam kipróbálom náluk is.
2012. dec. 23. 20:42
 5/5 A kérdező kommentje:
És miért van az? Hogy mostanában a hím és a tojó is a ketrec aljára a tollból meg az ilyen piheszerű tollból fészekszerűt csinálnak és hát mindig azon dolgoznak ha lemennek a ketrec aljára. És kíváncsiságból raktam a ketrec aljára forgácsot és azt is beleépítették abba a fészekszerűbe.
2012. dec. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!