Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szoktathatom kézhez a...

Hogyan szoktathatom kézhez a madarakat?

Figyelt kérdés
Van két papagàjom,de még sosem vettem ki őket a kalitkàból. Szeretném őket kézhez szoktatni,de félnek tőlem. Ha valakinek van tapasztalata segítségét szeretném kérni.
2012. dec. 19. 08:07
 1/2 gelazso ***** válasza:
tartsd a kezed a közelében etetés alatt.etesd kézböl, majd lassan vedd ki( ez egy több hetes program) ha e´rzi hogy nem jelent rá veszélyt, megszokja.
2012. dec. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam az én nimfámmal, hogy először csak a rácson keresztül adtam neki egy kis szotyit. Amikor annak az elvétele már simán ment neki akkor már rács nélkül adtam oda neki. Mikor már ez is ment akkor kiengedtem a kalitkából és amikor leszállt a szotyival rácsalogattam a kezemre. Végül már ráment magától is. Ér akkor megpróbáltam megsimogatni (ez már egy kicsit nehezebb volt) és egy idő múlva már jött a kezem után, hogy simogassam meg és mindig lehajtja a fejét.
2012. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!