Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan vágjam le a hullámos...

Hogyan vágjam le a hullámos karmát?

Figyelt kérdés

Egy hónapja van nálam a hullámos papagájom, nagyon megnőttek a karmai. Tudom, hogy vigyázni kell a kis érre, ami benne fut, de kell valamilyen speciális olló vagy tudás?

Látom, hogy zavarja, szeretnék segíteni neki.



2012. dec. 21. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a rudon ul akkor egy drotvagoval lecsiphatod neki
2012. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi rendes körömvágó ollóval vágtuk le nekik. Tényleg nagyon vigyázni kell az érre, ami benne fut, nehogy abba is belevágj.

Mi ketten csináltuk. A párom fogta a papagájt, én pedig picit vágtam a karmából.

2012. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet akkor páromnak is segítenie kell majd, csak az ő nagy kezében eltűnik a kis madárka könnyen. :D Köszönöm szépen a segítséget! :)
2012. dec. 22. 15:42
 4/4 anonim válasza:
100%

Ez egy kis segítség lehet:

[link]

Én magam szokom csinálni van olyan köröm vágó olló ami egy oldalas. A vágás ívére figyelj mindig és túl nagyot ne vágj a vékony ér miatt. Ajánlanám hogy egy ülőrúdra tegyél finom (talán 150-180-as) csiszolópapírt ez a probléma akár meg is szűnhet.(Nálam ez működik) Mikor elrepül a rúdról kicsit mindig kopik a körme.

2012. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!