Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájom lutínó...

A hullámos papagájom lutínó (sárga, piros szemmel, majdnem olyan mint az albínó) rózsaszín viaszhártyája van, akkor most hím vagy tojó?

Figyelt kérdés
olvastam már h normális esetben a tojóé rózsaszín vagy barna, a hímnek kék, de azt is olvastam hogy lutínó esetében ha rózsaszín is, fiú lehet, de semmi konkrétat nem találtam... olvastam még arról is, hogyha fehér az orrlyuka körülötti rész, akkor tojó, hát tulajdonképp az enyémnek van ilyen fehér "karikája" de ahol meg már nem olyan, ott meg lilásnak mondható

2013. jan. 14. 20:11
 1/2 A kérdező kommentje:
lényegében pont így néz ki: [link]
2013. jan. 14. 20:36
 2/2 anonim válasza:
A képen, amit belinkeltél, fiú látható, írják is. A leírásod szerint viszont lány, de idősebb korban lehet ezt jól megállapítani, mert akkor minden lánynak rózsaszín.
2013. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!