Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol találok max 13. 000. -ért...

Hol találok max 13. 000. -ért 2 hullámos papagájnak megfelelő nagyságú kalitkát?

Figyelt kérdés
Bács-Kiskun megyei vagyok. :) Köszi!
2013. jan. 20. 10:46
1 2
 1/12 kalmangabor ***** válasza:

Szép napot!


Elsősorban tisztázni kellene, mit tartasz megfelelő nagyságú kalitkának...


" túl nagy kalitka nincs... "

2013. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze,tudom. :) Jó lenne egy nagyobb méretű,amiben kedvükre repkedhetnek,elég csak ritkán kiengedni a madarakat. Nem tudom mennyi a minimum,annál kisebb ne legyen,az a lényeg,azt szeretném ha jól éreznék majd magukat a jövevények,nem bírom nézni ha egy apró kalitkába bezsúfolják a madarakat.:(
2013. jan. 20. 10:54
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nem sokat vannak kint akkor kisebb egy szobai röpdében gondolkoznék. Magadtól is megtudod csinálni 13.000 ből. Cserépléc valamint csibedrótháló segítségével. Vagy nézegeted expressz, jofogas, aprod -ot esetleg vaterát, szoktak árulni anyagáron ilyen dolgokat.


Nekem most van kettő darab, egy 70 centi hosszú 45 centi magas, és 35 centi mély ketrecben. Nem minden nap vannak kiengedve.

2013. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hossza: Kb.70cm -szélessége: Kb.37cm -magassága: Kb.61cm


Ez kicsi lenne? Ebben a kalitkában azért gyakrabban kiengedném őket. Kb 1 héten 3x repkedhetnének a szobámban.

2013. jan. 20. 11:07
 5/12 A kérdező kommentje:
Szobai röpde sajnos nem jó,egy nagyobb kalitkát szeretnék amit lehet hurcibálni,mert aludni mindig kivinném őket az előtérbe(a kicsi szobám miatt,nem tartom egészségesnek hogy 2 madárral aludjak egy légtérben ,kicsi helységben). Köszi az eddigi válaszaid. :)
2013. jan. 20. 11:09
 6/12 A kérdező kommentje:
Ó elnézést,most látom,2-en írtatok.
2013. jan. 20. 11:10
 7/12 kalmangabor ***** válasza:

"Tudományos" alapon... :)


[link]

2013. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kalmangabor ***** válasza:
Jónak tűnnek. Bár én 2 ülőkét hagynék benne, de persze ez magánvélemény. Első madarak lesznek?
2013. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem elsők. Volt egy törpepapagájom,de eladtam. Nagyon éles volt a hangja ami már túlontúl zavaró volt,és egyedül is volt szegény. Nagyon sajnáltam ezért,láttam hogy párra vágyik,de akkor még nem volt pénzem nagyobb kalitkára. Most viszont nagyon jó helyen van,egy hullámos papagáj lett a párja,örülök neki hogy jobb helyre került. :)
2013. jan. 20. 12:18
 10/12 A kérdező kommentje:
Na,nagyon jól jártam,egy kedves ismerősöm adott nekem egy használt,elég nagy kalitkát 5000-ért,már meg is kaptam. :) Majd ha meglesznek a madarak és berendeztem,töltök fel képeket. ^^
2013. jan. 20. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!