Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tyúk mint háziállat?

Tyúk mint háziállat?

Figyelt kérdés
Szeretnék lakásba tartani egy tyúkot.Mik a feltételei?Mit gondoltok róla?
2013. jan. 30. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A tyuk háziállat. A sertés is háziállat. A szamár is háziállat.
2013. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Én is akartam, panelbe a negyedikre. Van egy yorkim, együtt sétáltattam volna őket. Anyám azt hitte bolond vagyok XD
2013. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt megnézném. A tyúk finoman szólva is nem szobatiszta, csupa tyúkszar lesz a lakásod, jó büdös :D

Egyébként nyugodtan tarthatsz, más probléma nincs vele. Max. annyi, hogy hangos.

2013. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tyúk is háziasított állat, de ettől még nem lakásba való. Egy tyúkot nem lehet úgy kezelni, mint egy kutyát, nem valami intelligens állat, ráadásul büdös, rendetlen és mindent összepiszkítana.

Ha mindenképp madarat akarsz a lakásba, miért nem mondjuk kanári vagy papagáj, pinty, ami érdekel?

2013. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Tyúkot semmiképp! Tarts libát! Annak tök drága a húsa, főleg a mája!
2013. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csingilingg84 válasza:
100%

Szia!

Tyúkot a házba nem igen ajánlanám, de attól még az udvaron lehet. Én is oda szeretnék. :D

2013. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!