Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ti mennyi idő után engedtétek...

Ti mennyi idő után engedtétek ki a madara (i) tokat a kalitkából?

Figyelt kérdés

Vasárnap lesz 2 hete(1 nap híján),hogy nálam van a két hullámosom. Elég sok időt töltöttem velük,a kezemben eléjük tartott kölesszárból már mernek enni. Most már nem rettegnek tőlem de azért még vigyáznak velem,nehogy megegyem őket. :))

Már csak a szelídítési folyamat végett is szeretném kiengedni őket röpdösni a szobámba. Ha ez számít valamit,nagyon apró szobám van egy ággyal és egy íróasztallal,szóval ezt a kis helységet nem volt nekik nehéz megszokni. Szerintetek engedjem ki őket vagy halasszam még a dolgot(ha igen meddig)?Köszönet!


2013. jan. 31. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azután engedtem ki, miután láttam, hogy a kalitkában már szépen repül és a kezemen is biztonsággal ül. Kizárólag a szobámban repkedhet, de így is egy kör után már elfárad. :D Én másfél hónap után engedtem ki. Azóta már 4-5 alkalommal megakarta öngyilkolni magát, de szerencsére nem történt baj. :)

Szerintem várd meg, hogy teljesen bízzanak benned. :)

2013. febr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Csak hát ugye nem tudni mikor válnak kezessé,akár 1 évig is eltarthat,de azért remélem ők pár hónap alatt már szelídek lesznek. Meg kalitkán kívül azt hallottam könnyebben kezessé válnak. A helyet már úgy látom kellőképpen megszokták.

Várom még a véleményeket!

2013. febr. 1. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!