Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Légpuskával le tudok lőni egy...

Légpuskával le tudok lőni egy fácánt?

Figyelt kérdés

4,5 golyó,Gamo-hunter légpuska,távcsöves,szerintem elég erős,de nem vagyok benne biztos,hogy egy fácánt el lehetne vele ejteni.

Köszi előre a válaszokat!


2013. febr. 1. 19:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
87%
Ha már ennyire vadászni van kedved, vadássz olyanokra, akik ártottak "nekünk". Pl.: a parlament egész területén
2013. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha fejbelövöd igen. Sok sikert ehhez a művelethez:)
2013. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Ölj, gyilkolj, ölj.
2013. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gamo hunteral simán! Csak fejre! 4,5 acél gojoval brobálkoz fejbe! Lőtem már ijen puskával és nagyon cuc! Szerintem 30méterig van eséjed!
2013. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mi anno lelőttünk egy fácánt a légpuskánkkal...minden csak célzás és türelem kérdése igazából. igazából ha csúzlival lövöd fejbe attól is meghal.
2013. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
6%
anyukádat lődözzed!!!!!!
2013. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Tényleg, ez nálatok hogy működik? Most komolyan kérdezem, hazaviszed annak a lénynek a holttestét amit megöltél, és vígan mutogatod, hogy milyen szép? Szerinted ez nem képmutatás?
2013. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igen de a távcső nem kell rá mivel éjszaka lehet fácánra vadászni
2013. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Meg lehetne lőni, de miért akarod elejteni? A fácán elég ritka szép madár.
2013. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
49%
"A tiltott vadászatot és halászatot a hatályos törvények szabálysértésként szankcionálják, de lopás, illetve állatkínzás miatt akár börtönbüntetésre is ítélhetik az elkövetőket; a büntető törvénykönyv módosításával az orvvadászat már önálló bűncselekményi kategória lenne, így alapesetben akár három év börtönbüntetés is kiszabható lesz." Nem biztos, hogy megéri, engedély nélkül lövöldözni bármilyen állatra is!
2013. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!