Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A madárnak, ha levágják a...

A madárnak, ha levágják a tollát, kinő újra?

Figyelt kérdés
Mmint fogságban tartott,hogy ne repüljön a házba például.Nemtudom levágják-e vagy kihúzzák neki...de az kinő neki újra,vagy soha többé nem repül?
2013. febr. 9. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Igen, kinő, ha levágják.

A madarak tolla is cserélődik időnként, ugyan úgy kihullik az is, mint a te hajad, vagy szempillád, és nő helyette másik.

2013. febr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vágják, és igen visszanő. Bár én nem ajánlom hogy vágasd pl. a papagájaid tollát.
2013. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
persze,persze,nem is akarom :D..nincs papagájom..sajnos..de tuti nem vágnám le neki..csak a camponában vagy az állatkereskedésben egy gyönyörű ara és ő miatta érdeklődtem :D
2013. febr. 27. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Szükségük van repülésre nem csak azért mert madarak hanem repülés nélkül legyengül az immunrendszerük, a tüdejük nem megfelelően működik,stb csak sajnos sokan nem a madarak érdekeit nézik hanem azt hogy a szabadon lévő papagájok miatt nagyobb a bolt forgalma.


Vedléskor új teljes szárnytollaik nőnek de az ilyen papagájoknak sajnos ilyenkor újra levágják.

2013. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:@ :'(

http://www.youtube.com/watch?v=kLp0a0-7eiQ


Az ilyen embereknek legszívesebben én is levágnám a kezüket.

2013. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!