Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért ver a kakas csak egy...

Blaiseboy kérdése:

Miért ver a kakas csak egy tyúkot a 10-ből?

Figyelt kérdés

Pár napja észre vettem, hogy a kakas kinézett magának egy tyúkot, amit folyamatosan ver. Szegény tyúk mindig el van bújva, most külön zártam, onnan meg menekülni akar.

A tojófészket is felforgatta. Szerintem csak éhes volt (mert a kajától elveri), és ott keresett magának ennivalót, de ez nem biztos. Mi baja lehet? Kotlani akar?

Ez amúgy körülbelül azóta van, hogy a múlt héten levágtuk az egyik kakast, mert kettő volt. Amelyiket levágtuk az volt a brutálisabb, az még a jelenlegi kakast is szekálta állandóan. Amúgy ez a mostani kakas nem normális... Éjjel is kukorékol folyamatosan. Ilyet még nem láttam...

A tyúkok részéről csak érdeklődést tapasztalok az áldozat tyúk iránt, de azok nem verik.



2013. febr. 11. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Cseréld ki azt a kakast. Jobb lesz a tyúkoknak,főleg annak amelyikre rá van állva. Nekem is volt ilyen kakasom az is ugyanígy kukurékolt éjjel is meg már este 10 órakor is.
2013. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ilyen egy hülye jószágokat... A brutális kakast levágtuk, most meg ebből jön elő az állat...
2013. febr. 11. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel eddig a másik kakas volt a főnök, és már nincs többé ezért a mostani bizonyítani akarja hogy ő a főnök. Eseteleg az e tyúk amelyiket bántja az egy magasabb rendű tyúk volt és tőle félti a királyságot"
2013. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos alkoholista.
2013. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha már a családod kidumáltad, válaszolhatnál a kérdésre is.
2013. febr. 11. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha csak etetésnél veri, akkor többfelé kell nekik enni adni. Ha betonozott a kifutójuk vagy épp nincs sár, akkor egyszerűen szórd a takarmányt a földre (ha szemes)! Ha egész nap cseszteti és nem tud menekülni akkor valamelyik leves, én a kakast javaslom. Az is lehet, hogy nem egy alom. Az pedig hogy éjjel kukorékol, teljesen normális! Nekem két kakasom van, elkezdik olyan éjjel kettő körül, majd beszállnak a szomszédok kakasai is. Félóránként rázendítenek kb. félórára, tehát egyfolytában megy az egész reggelig.


Üdv.

2013. febr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most elkerítettem a tyúkot külön, hátha később megunja a kakas...

Ha nem, megy a tyúk a levesbe, ha folytatódik, akkor a kakas is...

2013. febr. 14. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!