Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos vagy nimfa papagáj?

Hullámos vagy nimfa papagáj?

Figyelt kérdés
Először lenne madaram és nem tudom, hogy meiket válasszam. Még iskolás vagyok tehát napközben egyedül kell lennie és párt nem szeretnék csak egyet.

2013. febr. 14. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Ha papagájt veszel akkor kettőt kell venned, mert társas állat, ha egyedül tartanád szenvedne!! Tapasztalat!

Mivel kezdő vagy, a hullámost ajánlom, de csak akkor vegyél, ha párban tartod őket, vegyél 1 fiút és 1 lányt.

2013. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első vagyok: de 2 lányt is vehetsz azok is jól kijönnek egymással. A lényeg: kettőt vegyél!
2013. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
a nimfa könnyebben tanitható !! de nagyobb hely kell neki !! a hullámosnak kis hely és kevésbé tanitható!!
2013. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hullámos papagáj és az hülyeség, hogy kettőt kell venned.

Mindenféle képpen hímet vegyél és fiatalt, hogy könnyen kézhez szokjon. Csak a hím beszél és csak akkor marad játékos ha egyedül van. Foglalkozni kell vele, de jobban megéri.

Nekem is van.

2013. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!