Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol vágjam el a kakas, és a...

Blaiseboy kérdése:

Hol vágjam el a kakas, és a tyúk torkát, hogy jól kivérezzen?

Figyelt kérdés
Vágtam már le jószágot itthon, de valahogy nem jól csinálom szerintem. A kérdés arra irányul, hogy oldalt vágjam a nyakukat, vagy elől? Mert sokszor csak megfulladnak a kezeim között, de a vér meg alig folyik...

2013. febr. 16. 14:38
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Sajnálom, hogy nem vettél részt az általános iskolás biológiaórákon, de a növények nem éreznek fájdalmat, mert ahhoz központi idegrendszerre van szükség, nincs is öntudatuk. Nem akarlak elszomorítani, de az oroszlán és az ember testfelépítése és életmódja nem sokban hasonlít. Az oroszlán ragadozó, ölnie kell hogy éljen, amíg az ember növényi táplálkozással is egészséges tud maradni. Ezáltal a húsevés indokolatlan állatkínzásnak és gyilkosságnak minősül. :)
2022. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Az kimaradt, hogy ezt a 20. válaszadónak (kérdezőnek) írtam. A csirkék tartásával nincs is baj, csak a ténnyel, hogy megölöd őket. Kedves dolog, hogy jó életet biztosítasz nekik, de ettől még elítélendő a gyilkosság.
2022. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!