Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért kapaszkodik fejjel...

Miért kapaszkodik fejjel lefelé a hullámos papagájom? Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 03:10
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Hát szerintem attól függ, hogy mindig fejjel lefelé lóg, vagy csak néha. Mert nem vagyok szakértő, de azt tudom, hogy ez nem egészen normális viselkedés. Csak egy tipp, de lehet, hogy elveszti az egyensúlyát ilyenkor.
2008. jún. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem voltak hullámosaim, és szerettek fejjel lefelé lógászkodni, persze nem állandóan. Szerintem ez normális, ha a viselkedésén más gyanúsat nem veszel észre, akkor ne aggódj.
2008. jún. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Nekem is volt hullámos, most egy nimfa van. Mindkettő csinálta, még a szárnyaikat is csapkodták közben. Játszik. :))) Az enyém mostanában meg balerinának gondoja magát olyan mozdulatokat tesz a kalitkában.
2008. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is csüng fejjel lefelé. Ugy imádom olyan kis cuki. Ja és nekem a hintán csinálja. Kis szédültmadár :D naon fiatal még. Sztem is normális, maximum lökött a madár de csakis jó értelemben ;)
2008. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BeerHunter ***** válasza:
100%
Vagy ha nagyon zavar, akkor fordítsd meg a kalitkát.
2009. dec. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém a csengőjén szokott himbálózni =) Játszik =)
2010. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szórakoztatja magát! De nézd meg a körmét nagyon jól, mert lehet, hogy túl van nőve neki!
2018. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!