Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Zebrapintyet lehet együtt...

Zebrapintyet lehet együtt tartani hullámos papagájjal?

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam egy hullámos papagájt, elég nagy kalitkában, azt mondták a boltban, hogy akár 2 hullámos is elférne benne. Eléggé magányosnak látom, azon gondolkodom , hogy esetleg veszek mellé egy zebrapintyet... A papagájom fiú milyen nemű pintyet vegyek mellé? A papagáj szelíd lehet attól hogy van mellette egy pinty? Meg tanulhat beszélni a papagájom , ha van pintem is? A pintynek jó a hullámos kaja?

2013. febr. 21. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy hullámos papagájt vegyel mellé, a saját fajtársával jobban elvan mint egy zebrapinttyel. :)
2013. febr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább hullámos papagájt javasolnék mellé.Ha beszélni szeretnéd tanítani,akkor vegyél még 1 fiút inkább.Szerintem a hullámos,pinty kombóból szadizás lenne.Egyébként a pintyeknek nem jó a hullámosok eledele.A pintyeknek is van kifejezetten nekik készített.
2013. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hullámost nem szabad nála gyengébbel együtt tartani!

Egyébként, meg ha vennél egy pintyet és a hullámos véletlenül nem nyírná ki, akkor lenne két magányos madarad. Mert a hullámos is és a pinty is egyedül lennének, csak egy helyre bezárva.

.



(A hullámos papagáj és a pinty eleség között az a különbség, hogy az egyikben van zab, a másikba meg nincs.)

2013. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!