Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meg tudja nekem mondani...

Meg tudja nekem mondani valaki milyen madár ez? Rozellának tűnik de olyan színes. A nemét meg lehet állapítani valahogy?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 21:07
 1/8 A kérdező kommentje:
2013. márc. 1. 21:14
 2/8 anonim ***** válasza:
rozella, és szerintem tojó.
2013. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. márc. 2. 09:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Rozella bizony,csak nem igazán törődtek a színtenyésztésével. :DD Furcsán néz így ki de azért aranyos.
2013. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából szegényt találtam nemrég, valahonnan elszökött. Szegénynek még faroktollai sincsenek. Vedlés után hátha kicsit kevésbé lesz szines...Valaki azt mondta, hogy lehet hibrid...
2013. márc. 3. 13:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem rozella, hanem egy fiatal pennant papagáj. Ráadásul nem is tisztavérű, hanem hibrid. Rozellával van keverve.
2013. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a nemét hogy tudom megállapítani?
2013. júl. 3. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Van róla frissebb képed?

Kiszínesedett már? (Eltűnt róla a zöld szín?)

A hímek csőre nagyobb; fejük és az egész testfelépítésük masszívabb, erősebb, mint a tojónak.

2013. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!