Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem fogja zavarni a porszívó...

Nem fogja zavarni a porszívó a hullámos papagájomat?

Figyelt kérdés
1-2 hónap múlva megveszem életem első hullámos papagáját. Sokat olvastam a tartásukról a neten, hogy nagyjából tisztában legyek minden fontos dologgal a papagájtartással kapcsolatban. Viszont van egy kérdéskör amire még nem tudom a megoldást... Hetente egyszer legalább szoktunk porszívózni és a lakásban mindenhol hallható a hangja. 52 nm a lakásunk egyébként... A papagáj nem fog félni tőle? Mi erre a megoldás hogy ne is féljen de azért tudjunk hetente továbbra is porszívózni?

2013. márc. 3. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg fogja szokni.
2013. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megszokja,legfeljebb túl akarja majd rikácsolni,de az nem azért lesz mert fél. :) Én közvetlenül mellettük szoktam néha(nem tudom mindig kivinni a szobámból a kalitkát) porszívózni,de egyáltalán nem zaklatottak tőle,csak hangosan csipognak.
2013. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én papagájom félős volt nagyon, a szék nyikorgásától is megijedt, de a porszívó nem zavarja, csak nézi érdeklődően.

Az első héten még nem porszívózz, de utána muszáj lesz minimum egy héten egyszer, főleg vedléskor, de majd megszokja. :)

2013. márc. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az enyém nem fél tőle. Eleinte túlrikácsolja de utána megnyugszik. Nem fog félni tőle nyugodj meg. A mienk még repked is közben mivel egész nap kinn van.
2013. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egész nap kint? És nem kakil a butorokra? vagy nem féltek hogy oda fog kakilni? Vagy a tietek csak a kalitkába ürít?
2013. márc. 6. 19:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első hetet tényleg jobb, ha kihagyod, de utána nyugodtan porszívózhatsz mellette. Nekem 2 és fél hónapja van meg a hullámosom, de egyáltalán nem fél a porszívótól, pedig ki sem szoktam vinni a szobából. Eleinte kíváncsian nézte, hogy mi az, és néha csipog, ha megy, de nem fél.
2013. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Először én is féltem tőle, hogy fog, de még csak egyszer találkoztam madárkakival a bútoron, pedig sokat van kint. Van betéve neki egy kisebb fa, és azon szokott ülni, ha kint van. Ha van lehetősége, inkább álló helyben ürít, nem röptében. Előfordul az is, de az enyémre nem jellemző. A fája alá pedig teszek újságpapírt, amit egyszerűen összegyűrök és kidobok, ha bezártam a madarat.
2013. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kint is csinálj neki valami ülőhelyet, hogy ne a bútorokra szálljanak, neki is kényelmesebb, ha egy faágon vagy rúdon ül, és neked is könnyebb. A kinti ülőrúdja alá pedig tehetsz valamit, amit nem sajnálsz, és arra fog üríteni.
2013. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Csak akkor fogja zavarni ha beszippantod vele:)
2013. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vidd ki arra az időre amíg porszívózol.
2013. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!