Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Házi almával lehet "bizalomját...

Házi almával lehet "bizalomjátékot" játszani a nimfával? Régóta vannak nálam, de félnek tőlem.

Figyelt kérdés
Nem mérgező az alma mert én is azt eszek, meg már raktam be a kalitkába. Nem nagyon ették...

2013. márc. 7. 18:10
 1/8 ParakeetLady ***** válasza:
Előfordulhat, hogy korábban nem kaptak. Ha fiatalkorukban nem látták ezt idősebb társaiktól, akkor nem biztos, hogy hozzányúlnak. Másrészről a papagájok is lehetnek válogatósak. Nem feltétlenül szeretik egyik vagy másik gyümölcsöt. Próbálj mást.
2013. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ParakeetLady ***** válasza:
Még valami. Fürtös kölest adsz nekik?
2013. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nemsokára beszerzem a kölest és azzal is fogok próbálkozni
2013. márc. 9. 06:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Ettek almát, de nem nagy számmal.
2013. márc. 9. 06:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Vettünk kölest, csak úgy eszik ha a kalitra van rakva, ha én tartom és benyúlok rikácsolnak, csípik egymást, összevissza mászkálnak.
2013. márc. 9. 13:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egyik legtáplálóbb gyümölcs a kajszi, ezt ne feledd, ha szezonja lesz. Szinte bármit adhatsz nekik. Naranccsal, körtével, banánnal próbálkozz talán (azok vannak most is).
2013. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ParakeetLady ***** válasza:
Nagyon egészséges, vitaminokban gazdag a gránátalma. ;)
2013. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, próbálkozok kaliton kívül elnyerni a bizalmukat. Volt, hogy velük aludtam :D
2013. márc. 10. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!