Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen kajákat adhatok hullámo...

Milyen kajákat adhatok hullámos papagájaimnak?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm azt mondta hogy ő szkkott adni főttojást sárgája nélkül + tojásnak a héjját is. Nos.. Az én tojásom kicsit tyúkszaros, de forrás után 30 perces főssel kijöhet belőle és összetörve odaadhatom nekik? Ha tudtok még kajákat hullámos papagájoknak légyszi irjátok le és válaszoljatok a kérdésre!

2013. márc. 10. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Arról még nem hallottam hogy a tojás héját is odaadják,de egy héten egyszer mindenképpen kell főtt tojás fehérjét adni nekik.

Ezenkívül egyes zöldségekre,gyümölcsökre is szükségük van lehetőleg 2 naponta. Pl.: Alma,körte,sárgarépa,tyúkhúr,uborka.

2013. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én nekem van 4.Én elmegyek a helyi állatboltba,és ott veszek nekik vöröskölest,fehérkölest,fürtöskölest,csőrkoptatót,és Panzi madárkaja összeállítást.De lehet neki adni:sárgarépának a meghámozott részét,mi adunk nekik túrót is,almát..A tojáshéjat én nem adom nekik,de zöldségzöldjét is adhatsz nekik.És ne csak magokon éljenek,mert akkor nem lesz egészséges a csőre,a tolla,meg maga a madár sem:/

Remélem segíthettem.:)

2013. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!