Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudom megállapítani...

Hogyan tudom megállapítani egy tojásról, hogy az meg van termékenyítve?

Figyelt kérdés
Van egy pár kacagógerlém, kb. 2 éve, hogy folyamatosan raknak tojásokat, de mindig csak sárgája/fehérje volt benne, sose keltek ki, pedig mindig ültek rajtuk. Azóta vettem egy testvérpárt és az eredeti párom tagjait velük tettem össze. Ma észrevettem, hogy az eredeti tojóm, és az új hím röpdéjében van két darab tojás.
2013. márc. 11. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
A galamb tojás héja elég vékony, ha erős lámpa felé tartod látni fogsz benne vérereket, amik egy kis pontból indulnak ki. Ehhez kell egy kis idő is, kb 5-ik naptól látszódik.
2013. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én várnék a második tojás 7-dik napjáig az első ekkor már 9 napos,az már tuti.A metodikát egyébként jól írta az előző válaszadó.Nekem volt galambtojásom amin 5-dik napon nem láttam semmit.Aztán a hetedik napon láttam a vérereket.Mondjuk ez az én tapasztalatom,azóta 7napon belül nem nézem a tojást.
2013. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!