Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A később keltetni kívánt...

A később keltetni kívánt tojásoknak lesz valami bajuk, ha pár napig légmentesen lezárva vannak tárolva?

Figyelt kérdés
Ha a tojástartót betekerem légpárnás fóliával, és úgy feladom postán, utána még ki fog kelni?

2013. márc. 11. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, a rázkódás következtében összekeveredik a fehérje a sárgával és kész a baj.
2013. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Postai szállításban a hajszál repedések jelentik a veszélyt szerintem, nem a légmentes lezárás. Őszintén szólva, nem nagyon tudom elképzelni, hogy képesek lennének olyan finoman bánni velem, mint ahogy kellene.
2013. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Pár órát biztosan kibír, de a legmentes zarassal szerintem nem érdemes foglalkozni, mert azt a természet megoldotta a tojashejjal. Akkor már inkább beállított hofoku termoszban, vagy hasonlóan adnám fel, de tényleg nem postán. Össze nem fog a két rész keveredni, de a hajszalrepedeses elgondolasban lehet valami. Szerintem napokat nem bír ki, ha nem kezdődik el a melegen tartási folyamat.
2013. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szándékosan zárom le légmentesen, de ha párszor körbetekerem buborékfóliával, akkor már nem igen szellőzik.
2013. márc. 14. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron postázni akarod, akkor ne sima tojás tartóba csomagold, mert ha elrepednek a tojások, akkor nem lesznek alkalmasak keltetésre. Nem tudom, ilyen esetben hogy szokták csomagolni a tojást, de én egyenként csomagolnám és olyan anyagban adnám fel őket, ami elnyeli a rázkódást.
2013. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!