Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mitől búg olyan marha hangosan...

Mitől búg olyan marha hangosan a galamb?

Figyelt kérdés
Vagy másfél hete a lakásunk egyik ablaka alá (ami a tűzfalra néz) befészkelte magát egy galamb, és napközben valami eszméletlenül hangosan búg. Irritáló, mert pont a dolgozónk, és nem lehet normálisan odafigyelni tőle semmire. Mit művel?? Most rak tojást? Nincs rá tippetek,mikor szokták abbahagyni? Köszi!
2013. márc. 13. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hajt a hím galamb és burukkol még egy jó ideig fog is, na meg hívja a tojót a fészekre...
2013. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kitört rajta a tavasz, szerelmes.
2013. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Párzik!

Nekem is vannak!

A himek nekem is búgnak!

2013. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A párosodás környékén szokott hangoskodni.

Nálam házi galambként él már több mint 4 éve egy (már fogott egy párt) galamb és pár napos korától háziállatként becézgetem és megtanulta tőlem mondani, hogy "gyönyörű gyönyörű". nagyon aranyos.


Minden hónapban egszer egy pár napig kiabál és szrelmeskednek a párjával. Azután a lány tolik két tojást és utána három hétig, egy hónapig csend van.

Azután a következő hónapban megint kezdi.


Mondjuk én a tojásokat mindig kicserélem húsvéti műanyag tojásokra így a születés szabályzás is megoldódik. :)

Különben havonta kettő fióka kikelne. Évente 24 galamb lenne egy párból.

2013. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!