Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek tarthatok bérházba...

Szerintetek tarthatok bérházban ara papagájt vagy kakadut? Milyen a tartása? Hangos? Mekkora ketrec kell neki? Nyáron a ketrecben lehet az erkélyen hagyni vagy nem szabad?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon hangosak. Tartásukra inkább voiler és nem kalitka felel meg és nagyon sokat kell velük foglalkozni Szóval nem alkalmasak bérházba.
2013. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem vagy tisztában a tartásukkal,ne próbálkozz vele. Inkább vegyél hullámos,nimfa,katalin,vagy verébpapagájt. Ők kezdőknek megfelelő madarak.Nem olyan egyszerű egy papagáj tartása,rögtön ilyen komoly papagájokkal nem érdemes kezdeni,maximum nagyon hosszú ,,kutatás" után,amikor már tényleg minden egyes dolgot tudsz. Na meg persze kell a nagy papagájokhoz tömérdek pénz,és idő.
2013. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyorsan összefutnál a rendőrséggel ha egy ara vagy kakadu csiripelne neked egy bérházban
2013. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért futna össze? Éjjel alszanak, ergó nincs csendháborítás :)
2013. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat.Csak kiváncsi voltam rá.
2013. márc. 15. 11:12
 6/6 anonim válasza:
én nem tudom biztosan, de a nagyszüleim azt mondták, hogy naponta egyszer ki kell engedni röpködni.(persze, úgy, hogy ajtó ablak zárva)és elvileg lekaparták a tapétát. bérházba ezért nem jók
2013. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!