Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy nimfapapagájom....

Van egy nimfapapagájom. Valami tippetek van esetleg? :S

Figyelt kérdés
7hónaposan került hozzánk. 3hete van nálunk. Hím. elfogadja kezemből az ételt rácson keresztül. már a simogatást megengedte de még kicsit fél tőlem. Kinyitottam neki az kalitkát de nem akar kijönni. Valami tippetek van esetleg?:S

2013. márc. 28. 15:39
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
jah és azt kérdezném . a kezemre nem áll rá. semmi ilyesmi. néha fujtat csak ha közelébe megyek az ujjammal. hozzáértem a hasához, fejéhhez de rögtön elszált. kalitkába van. ehez adjatok tippeket pls! :D
2013. márc. 28. 17:21
 2/19 anonim ***** válasza:

Kajával jó ötlet szelídíteni, de legfontosabb a türelem!Nem szabad semmit sem erőltetni, mert az ellenkezője történhet, s még jobban elvadul.

Ami még lényeges, hogy nem mindegy előtte hol volt tartva. Ezt csak azért írom, mert mi úgy kaptuk a 2 hullámosunkat, hogy olyan családnál voltak, akik nem szerették őket, s nagyon félősek, riadtak.

2013. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Állatboltban vettem. :S egyedül volt egy kisebb kalitkában. és 2 napig volt mellette egy szelídebb hím.
2013. márc. 29. 10:36
 4/19 A kérdező kommentje:
Kiment a papagájom a kalitkábol. Repkedett is, nagyon hangosan rikácsolt. most megtalálta a polc tetején az ideális helyet. HOGY KÉNE VISSZARAKNI?:DDD vki pls.
2013. márc. 29. 14:09
 5/19 anonim ***** válasza:

Most láttam mi történt.

Sikerült azóta visszamennie?:)

2013. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
sikerült de nagyon sokáig tartott. lihegett már. meg kellett erőszakkal fognom máshogy nem ment . utána szieszegett. most ma reggel fura hangokat ad ki meg remeg nagyon. az baj?:S ilyen kis csipogást
2013. márc. 30. 10:00
 7/19 anonim ***** válasza:

Lehet csak megijedt, hogy megfogtad. Folyamatosan figyeld az állapotát.

Hogy van most? Eszik rendesen?

2013. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

teljesen normális. reggel kicsit rikácsol ahogy szokott. eszik rendesen igen. :D és még mindig elfogadja az ételt. néha remeg. de elötte is remegett az mitöl van?

meg amugy a rikácsolás mit jelez?

2013. márc. 31. 16:10
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem fázik? Hány fok van nálatok?


Nekünk hullámos van, a fiú folyamatosan beszél.:)

Nimfáról olvasgattam, nézd át ezeket a válaszokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__441936-vette..


Én is arra gondoltam, hogy esetleg unatkozik egyedül!

2013. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Illetve tényleg az a jó, ha párban vannak, mert így nem lesznek magányosak!
2013. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!