Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen játékokat lehet készíte...

Milyen játékokat lehet készíteni házilag egy hullámos papagájnak?

Figyelt kérdés

#papagáj #hullámos papagáj #állat játékok
2013. márc. 28. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kis létrát esetleg, nekem szerették. Vagy veszel lenkötelet és azt felakasztod neki vagy vízszíntesen, vagy függölegesen. azon elhimbálózhat
2013. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
36%
Mivel a színlátási képességük sokkal fejlettebb a miénknél, tetszenek nekik a csillogó dolgok. Fűzz neki gyöngyökből valamit, csak vigyázz, ne legyenek nagyon kicsik az alkotó elemek, nehogy lenyelje, ha szétszedné. De a tükröket is imádják.
2013. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
TÜKRÖT NE! Adhatsz nekik kötelet, faágakat (szigorúan nem permetezett ágakat) bőrből készült dolgokat, száraztésztát, fűcsomókat, olyan játékokat, ahol "meg kell dolgozniuk" az étel megszerzéséért, csak TÜKRÖT NE!
2013. márc. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tükröt, csengőt ne... Viselkedészavarosak lesznek, nem jó nekik.

Állatkereskedésekben vannak olcsón fa létrák és hinták, ezek is jók, de magad is készíthetsz faágakból játékot, amik nem permetezettek és nincs annyira közel hozzájuk egy-egy autóút.

Én elmentem a Printkerbe vettem fa golyókat és karikákat, összekötöttem őket és egy nagyon jó játékot kaptam. Lehet dobálni, csipkedni... Egyszerű spárgacsomót is szeretik kibogozni. Olyan színes játékok is jók, amikben nincs műanyag, és ételfestékkel színezettek.

2013. márc. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :)
2013. márc. 29. 12:33
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Na a tükör terén nem értünk egyet, stabil és magabiztos, kíváncsi madaraink voltak, amikor kiengedtük, a fali tükör elé, a függönyön lógva beszélgettek "maguknak", és semmi bajuk nem lett. Csak nem kell túlzásba vinni.

...én ma vettem egy madárkát, egyedül van most, hazahozatal után már kézből is elfogadott egy kis neki való nasit. Bár az ülőrúdra még nem mer felmenni, lenn cirkál, de a kéztől nem fél, a köles sem megy még nagyon, csak a kézből etetés. Jajjjj :D Bocs az offért, de ez is egy kérdés volt. Mi gallyból fogunk faragni neki természetes ülőrudat, mert ez a műanyag valahogy nem jön be. Neked is ezt tanácsolom, kérdező:)

2013. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi
2013. márc. 31. 10:03
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Ne adj neki száraz tésztát,mert felpuffadhat tőle! :(
2013. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én csináltam neki egy játszóteret.
2013. máj. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!