Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagájnak milyen nevet...

Nimfa papagájnak milyen nevet adjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nyáron fogok kapni 2 nimfát egy hímet és egy tojót, eddig csak erre jutottam: Tojó; Polly, Hím;Csőrike, pityu :)Arra lennék kíváncsi, h tudtok-e még aranyos ill. vicces papagáj neveket? Ha igen akkor írjátok le! :)) Előre is nagyon szépen köszönöm

2013. ápr. 1. 09:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
Olyan nevet adsz nekik amilyet akarsz, szerintem nincs olyan, hogy "papagájnév". Lehetne az egyik Gloria, a másik Estefan, vagy Paula és Paulina, esetleg Stan és Pan, vagy ha ragaszkodunk egy női névhez is, Rómeó és Júlia. :D (Tudom, fantáziátlan vagyok, az egyik macskámat Kilincsnek, a másikat Krokodilnak hívták).
2013. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nekünk régebben volt papagájunk és a lányt Jázminnak , a fiút pedig Jágónak neveztük el . :)

De esetleg lehet Lóri(lány) és Bóbi (fiú) ...vagy Zelma( lány) Zénó (fiú)

2013. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ennek a nimfának az a neve, hogy "Repesztő", és még ki is tudja mondani! :)

http://www.youtube.com/watch?v=LUab_-WFaoE

2013. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Olyan nevet ajánlott a papagájoknak adni,melyek nem bonyolultak és könnyen megjegyezhetőek-ha esetleg meg akarod tanítani őket,a nevük mondogatására.Természetesen a név neked kell tetszedjen,de ezek a gyakoriak,amik még jól is hangzanak:Gyuri,Gyurka,Pityu,Tibi,Mimi,Gyurrina, Totyina, Sári,Ilka,Csőri,Csőrös stb.
2013. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
szia én papagájom neve maja szotyi de sajna a szotyi meghalt ugyhogy maja maradt vagy lehet neve lány gizella vagy fiú Pityu
2013. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Anikó89 válasza:
Az enyémeknek fiúk: Riki, Pepe; lányok: Polly, Musu
2013. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem ezek tetszenek: Thomas, Kokó, Kevin
2014. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem most lesz kettő: Áfonya és Mandarin. De lehetne Citromfű, Kiwi, Maracuya.... stb. ( barátnőmnek az Edgár név tetszik )
2014. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én Kapitánynak neveztem el az enyémet (Csengetett mylord nevű sorozatból jött az ötlet, volt benne egy vicces papagáj). Ha lenne új papagájom, lehet Paquito-nak nevezném el (A kincs ami nincs-ből) :):)
2015. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia szerintem aranyos az Owen név
2016. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!