Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 7 hónapos Kis állat boltból...

Szfecó98 kérdése:

7 hónapos Kis állat boltból vett fiu nimfa papagájt meg tudom szeliditeni? Trükökre tanitani? Nem túl idős? Hogyan szeliditsem meg?

Figyelt kérdés
Bocsánat a sok kérdésért de előre is köszönöm!! :D

2013. ápr. 2. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl idős, bár a kisállatbolti állatokról sosem tudhatod biztosan. Meg fog szelídülni, ha elnyered a bizalmát. Egy kis ideig hagyd, had ismerkedjen a környezettel, aztán különböző finomságokkal tudsz majd hatni rá. Adj neki fürtös kölest pl.
2013. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
SZIA HONNAN TUDOM MEG HOGY MIJEN IDŐS A NIMFÁM?
2013. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan? Sehonnan. Ha a hely, ahonnan hoztad egy kisállatkereskedés, akkor soha az életben nem fogod tudni pontosan. Ha tenyésztőtől vetted, akkor ő meg tudja mondani neked. Egy bizonyos kor után már nem olyan egyszerű megmondani, a kisebb papagájoknál a fejlődés gyorsabb, így a fiatalok már viszonylag korán úgy néznek ki, mint az idősebb társaik (ezt erősen macskakörömbe, mert ez egy nagyon leegyszerűsített magyarázat).
2013. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem simán szelidithetö csak szokja meg persze az uj helyet és utánna probálgasd trükökre meg ijenekre tanitani
2013. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de a kisállatkereskedések miért olyan rosszak? honnan szerzik be a madárkákat? ...Miért nem lehet tudni semmit azokról a madarakról?....
2013. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!