Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Túleheti magát papagájom? El...

Túleheti magát papagájom? El tud hízni? Tud többet enni annál mint amennyit akar?

Figyelt kérdés
Folyton esznek a papagájaink, ha kitakarítjuk a kalitkájukat hétfőn akkor szerdára semmi nem marad bent..(adunk ilyenkor nekik fürtös kölest, vizet, magvakat-4db tartóba+3db kicsibe-valamint néha almát vagy répát..)

2013. ápr. 7. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is borzalmasan sokat esznek.Szerintem unalmukban nem tudnak mit csinálni.

Szerintem nem hülyék, biztos tudják mennyi az elég.

2013. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hááát nemtudom, hogy unatkoznak-e..(: van fenn csengő, tükör, odú, meg ilyen nemtommilyen játék.:D
2013. ápr. 7. 14:20
 3/7 anonim válasza:
Ugyan nekem zebrapintyeim vannak,és sajnos el tudnak hízni.Én odafigyelek hogy ne sok kaja legyen előttük,mert ha dagik akkor vagy nem nemzőképes a hím vagy,nem tud letojni a tojó.De amúgy is egészségesebb ha nem dagik.inkább adj nekik több zöldséget,meg játékot és akkor nem csak a kajával foglalkozik.
2013. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, így lesz! Köszönöm a segítséget!(:
2013. ápr. 7. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudják hol a határ. Nagyon gyors az anyagcseréjük, ezért esznek sokat.


Elhízni el tudnak, ha nem repülhetnek eleget.

2013. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elhízást, nem a táplálék megvonásával, hanem mozgási (repülési) lehetőséggel lehet megelőzni.
2013. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, értem.(:
2013. ápr. 9. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!