Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj. Kalitkán...

Hullámos papagáj. Kalitkán kívül nagyon szelíd, de a kalitkában húzódik, nem mindig hagyja magát, mint kint. Miért?

Figyelt kérdés

A kalitkában én csak egy betolakodó vagyok, vagy miért van ez így? Kint a szobában felveszem, hordozom, játszok vele. Pedig kint lenne hova mennie, repülnie, de ott hagyja magát, egyáltalán nem húzódik. De ha bent van, ha fel is tudom venni a kezemre, amint mozgatom, visszamászik a rúdra.

az az ő területe, és ne tolakodjak be, vagy mit csináljak? Inkább kint szelídítsem?


2013. ápr. 8. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez náluk is valahogy úgy van,mint a kutyáknál. Az ott egyedül az ő területe,ahol biztonságban érezheti magát,nem érheti baj,nem bánthatja senki és semmi. Ha valami más betolakodik oda,akkor megvédi az ő kis területét.

Folytasd kint a szelídítést,és kész. :) Ha már 100% megbízik benned és a kezedben,a kalitkában is barátságosabb lesz.

2013. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!