Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 2 cm-en kifér a hullámos...

2 cm-en kifér a hullámos papagáj feje?

Figyelt kérdés
Van egy régi kalitkám, ami bazi nagy, és jó állapotban van.Gondoltam átrakom bele a két hullámosomat, csak az a baj, hogy ott a rácsok közötti távolság 2 cm, a másiknál(amiben még vannak 1 cm) Kiférnek rajta? Vagy beszorulhat a fejük? Az a kalit nimfáknak való, csak sajna ő meghalt, na kb olyan nagyra kell gondolni.

2013. ápr. 15. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2 centi még éppen határeset.
2013. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni, hogy berakjam-e őket vagy nem, nagyon félek hogy kiszöknek mikor nem vagyon otthon.
2013. ápr. 15. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, viszont akkor tedd madárbiztossá azt a szobát, készülj arra, hogy kijönnek és mondd a családtagjaidnak hogy nehogy szellőztessenek akkor, nehogy kirepítsék őket. Ha arra számítasz hogy ki tudnak jönni, akkor tedd meg az óvintézkedéseket. Az enyém a legugribugribb 100% hogy kijönne, az az egy centisen is bujkál mert mindig kinn akar lenni, nyújtogatja a lábacskáit meg a fenekét is tologatja kifelé, minden szögből próbálta már :D de nincs nekik lehetetlen, kíváncsiak, fürgék, még akár véletlenül is kiugorhat, na nálunk ez is megvolt, hogy kidobta magát a kalitból annyira ugrált, hogy belendült és a kalittól kb fél méterre ért földet - ezek a kis aranyosak mindenre képesek, számíts arra hogy ki tudnak szabadulni.
2013. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos imádni való :) okés, biztos az enyémek is kiszabadítják magukat valahogy :D
2013. ápr. 16. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!