Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A városi galambok közülsoknak...

A városi galambok közülsoknak miért hiányoznak az ujjai vagy a lába?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 16:37
 1/8 anonim válasza:
40%
Villanyvezetékre kapaszkodik télen, ráfagy és ottfelejti :D
2013. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha megnézitek minden 2-ik vagy3-ik galambnak nincsenek lábujjai. Kíváncsi vagyok ez valami betegség vagy valami szadista táték
2013. ápr. 16. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Előfordulhat, hogy élete során veszti el, de ez inkább születési rendellenesség lehet. Azt nem tudom pontosan mennyire gyakori náluk a beltenyészet jelensége, de ez annak a következménye is lehet.
2013. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
80%
Szerintem három oka lehet: az egyik,hogy ugye városban vagyunk,és ez elég veszélyes hely.Sok veszély leselkedik rájuk! (most nem sorolnám fel ezeket)a másik,hogy szerintem koszos helyeken járnak a városi galambok,így elkaphatnak fertőzéseket,amitől "lerohad" az ujja,vagy a lába (bár az utóbbi kicsit morbid :D ) és a harmadik,az,hogy annyira elkorcsosodtak a galambok,hogy némelyik már mutáns :D
2013. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Éjszeaka a rágcsálók leharapják.Tyukoknál is gyakran előfordul,hogy reggelre hiányzik a lába.
2013. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Régebben sokszor próbálták őket ilyen neylon zsinóros csapdával elkapni, és az is levághatta az ujjukat. Legalábbis nekem régen így mesélték.
2013. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Vagy csak egyszerűen nem látszik a galamb felszokta húzni az egyik lábát úgy hogy az nem is latszik
2013. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Itt a megfejtés:

[link]


Rátekeredett hajszál elszorítja vérereket.

2019. nov. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!