Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy dolmányos varjúnak elég...

$tinson kérdése:

Egy dolmányos varjúnak elég 79*52,5*166,5cm nagyságú kalitka?

Figyelt kérdés
[link] erre gondoltam. Ha van jobb ötletetek, kérlek küldjetek akár linket is!

2013. ápr. 19. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem védett?
2013. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Varjút nem lehet kalitkában tartani, és ezt nem sértésből írom. Az állatkertben kétszer akkora röpdében vannak mint az arák!!!
2013. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy hallottam, hogy varjút nem lehet, de például szajkót igen. Ők is nagyon okosak... És szerintem szépek is.
2013. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A dolmányos varjú nem tartozik a védettek közé.


Valóban egy nagyobb röpde kell neki, és nem csak egyet tartani tartani belőle, mert kolónia madár. Társaságban érzi jól magát.

2013. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Épits neki röpdét ha van rá lehetőséged. Ekkora kalitkában nem fogja jól érzni magát.De viszont ha fióka korában kerül hozzád és Te eteted és gondozod akkor hamar megszelidűl és akkor kalitka sem kell neki, mert mindig a közeledben lesz.Nem fog elszökni.Ez vonatkozik a szajkóra is meg a szarkára is. Ja és a csókára is de az már védett madár ugyanúgy mint a holló.
2013. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!