Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS sérült feketerigó fióka!...

SOS sérült feketerigó fióka! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A macskám fogott egy kismadarat, mint utóbb kiderült, feketerigó fióka. Csak felületi sérülései vannak sztem, vérzett a füle meg a szárnya, de úgy tűnik jól van, ficánkol, mozgékony. Vettem neki csontit, de nem akar enni, úgy kell szétnyitni a csőrét, vizet csepegtetni bele, de többnyire kiköpi a kaját van erre vmi praktika h meg tudjam etetni? Milyen gyakran kell? Köszi.

2013. ápr. 23. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

itt segítenek.


[link]

2013. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2013. ápr. 23. 19:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Áss neki tiszta (nem szennyezett helyen) gilisztát, de vágd össze egy centis darabokra, földesen csipesszel add a csőrébe. Ha vizes, az még jobb.

Tudom, hogy undorító, de a rigók így etetnek, szétvágják a csőrükkel a gilisztát.

2013. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Igazából én is szívesebben engedném el, mert nem jó neki rabságban, de sok arra a macska és nem lenne biztonságban...örülök h a mai "kalandot" megúszta...remélem megmarad
2013. ápr. 23. 21:59
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos elpusztult tegnap :(
2013. ápr. 25. 20:17
 8/11 anonim válasza:
könyörtelen az élet.......sajnálom
2013. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom, de megpróbáltam megmenteni.. :(
2013. máj. 15. 22:52
 10/11 anonim válasza:
Adtál neki csontit? Az volt a baj... Nem szabad neki csontit adni, mert elpusztul tőle... Sajnálom. Nekem kisgalambom van, ugyanígy emberi beavatkozásra szorult szegény... A tojót elvitte valami, ezután a papája meg otthagyta. Na mindegy, ha a cicád legközelebb fog valamit, és fel akarod nevelni, csonti nuku!!!!
2013. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!