Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy fecskét lába...

Találtam egy fecskét lába eltört. Az állatorvos hétvégén nem dolgozik tehát nem tudom elvinni ma péntek. Mit csináljak hétfőig. Mivel etessem?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__1878738-hogy..


[link]


Csontkukacot horgászboltban is vehetsz, de talán állatkereskedésben is van olyasmi, amivel etetheted. Még szombat délelőtt nyitva vannak a boltok, akárhol is laksz.

2013. ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én anno több verebet, fecskét is felneveltem és nálam tökéletesen bevált, hogy összekevertem egy kis kukorica darát, apró legyeket és pici vizet egy puha, nem túl szárazz masszává és azt egy szívószál segítségével fújtam bele a szájukba... kb. 1-2 hét után már tudták maguktól is, hogy a szívószál kaját jelent. Azóta is visszatérő vendégeim és szépen felcseperedtek. Szerintem próbáld meg ezt a módszert.;)
2013. ápr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha valahogy sínbe tudod tenni össze fog forrni a lába, máskülönben is összeforr csak rosszul
2013. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi van a fecskével?
2013. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!