Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van még olyan madár a papagájo...

Van még olyan madár a papagájon kívül amit meg lehet tanítani néhány szóra?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
pl a beó
2013. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vadmadár és nem is védett: szajkó (vagy mátyásmadár).
2013. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Holló
2013. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként a szarka is, de ne felejtsd el, hogy a varjúfélék sokáig élnek és viszonylag nagy helyet igényelnek. Nemrég beszéltem egy alkalmi kollégával, neki van egy 24 éves szarkája :)

Én a helyedben tipikusan olyan madarat szereznék, ami ha nem is érzi magát jól, de legalább jól viseli a bezártságot. A varjúfélék a félvadtartást szeretik legjobban, olvass Konrad Lorenz-t. A holló viszont védett, de ha láttál már hollófészek, akkor hamar leteszel majd róla :)

2013. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek
2013. máj. 1. 08:35
 7/7 anonim ***** válasza:
PL a szarka. Nekem is volt, több mint tíz évig, aztán egyszer valami elkapta. Legalábbis valószínű, mert nem jött vissza. Sokat jártunk a határban, időnként el-eltűnt néhány percre, de aztán sietve visszajött, csak az utolsó alkalomkor nem. Megsirattam.
2013. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!