Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. S.! A papagájom elrepült!?

S. O. S.! A papagájom elrepült!?

Figyelt kérdés

Kint volt a kertbe a kalitkája és én bementem 1 percre és addig egy macska felborította a kalitkáját, kinyílt az ajtaja és felrepült egy közeli fenyőfa tetejére.


Most mit csináljak?


2013. máj. 4. 16:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hívd a nevén, próbáld meg lecsalni a kedvenc eleségével:)
2013. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én már jártam így a kanárimmal. Semmilyen hívásra nem jött vissza, viszont ott hagytuk a kalitkáját, ahol volt, és este visszarepült magától. Szerintem ezt próbáld meg!
2013. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
16%
El kell játszanod, hogy te is papagáj vagy. át kell érezned a papagáj isten energiáit. Tegyél úgy, mint egy papagáj, rikácsolj és majd visszajön, ha a papagáj isten is úgy akarja.
2013. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha már régóta lakik nálatok, vissza fog repülni a helyére.
2013. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Akaszd fel a fára (macska ne érhesse el) a kalikáját, aztán jó sok ennivalót tegyél bele. Ha éhes és szomjas lesz, berepül.
2013. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Minek vitted ki, ha ott macska mászkál???
2013. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Életembe még csak 1x láttam a kertünkbe macskát, pedig hétvégén egész nap ott ülök a hintaágyba. Ráadásul csak 1 percre mentem be, mert csörgött a telefonom.



Kitettem a kalitkáját jól látható helyre.


Hívogattam és elkezdett felém repülni, repült egy kört és visszaszállt a fára. :(

2013. máj. 4. 16:59
 8/25 anonim ***** válasza:
Mi lett a madárral, este berepült?
2013. máj. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Még nem jött vissza. :(

Estére bevittem a kalitkát a garázsba, mert egy ismerősöm azt mondta, hogyha este be is repülne(amire kicsi az esély, mert akkor alszik) akkor a nyitott kalitkában elkaphatja a macska is.


Nem tudom, hogy vissza fog-e jönni:(

Tegnap estétől szólítgatom, de már nem hallom és nem is látom.


Egyébként egy beszélő nimfáról van szó.



A természetben elpusztulna?

2013. máj. 5. 08:03
 10/25 anonim ***** válasza:

Nem tudni elpusztulna-e. Max kimerülne, és abba halna bele.


Kint kellett volna hagynod a madarat. Egyrészt mert a macska a fáról hamarabb eszi meg mint a kalitkából. Másrészt úgy is hamarabb kel mint te, és ha fel kell elindul élelmet keresni. A kalitkában talált volna, de nem volt kalitka sehol....

2013. máj. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!