Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem fullad meg tyúk zsákba...

Nem fullad meg tyúk zsákba rakják?

Figyelt kérdés
Piacon láttam szőttes műanyag zsákba be a tyúkot ahelyett a lábát megkötötték volna és fejjel lefelé vitte volna el a vásárló a piacról. Egy darabig a zsákba a földön volt a tyúk.

2013. máj. 5. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

a szőttes műanyag zsákban nem lesz semmi baja, azon átmegy a levegő

persze ha valaki egész héten abban akarná tartani, arra már nem alkalmas, de hazavinni benne minden további gond nélkül lehet

ha szemeteszsák-típusúba rakta volna, az már problémás, mert azon nem megy át a levegő

2013. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Abba a szőttes zsákba simán kibírja az lég áteresztő, és addig bőven jó amíg hazaviszi.

Persze én nem raknám abba mert sajnálnám, bár volt amikor én is piacon vásároltam tyúkot, de nem egyet hanem 10 et és én inkább hazamentem és műanyag zöldséges ládában vittem haza kettőt vittem egy mélyet rátettem egy laposat az volt a teteje dróttal megkötöttem az eladó beletette a tyúkokat mindegyikbe 5 öt rakott bele felül megkötöttem dróttal, beraktam az autóba és vittem is haza. Én direkt mondtam neki hogy adjon 1 órát lefoglaltam a 10 tyúkot és 50 perc múlva már raktuk is bele a ládába és már vittem is haza.

2013. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!