Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. S. Hogy vágjam le a...

S. O. S. Hogy vágjam le a hullámosom karmát?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, túlnőtt, de nem tudom, hogy fogjak hozzá. Még ma kellene levágnom, mert holnap érkezik egy új, és nem előtte akarom ezt az egészet csinálni.

Viszonylag szelíd a hullámosom, simogatni, kézre venni tudom, de annyira azért nem, hogy nyugodtan hagyja, hogy megmarkoljam és felfordítsam. (amúgy még nem is próbáltam)


Hogyan fogjak hozzá?

Kérlek mielőbb segítsetek!


2013. máj. 6. 19:47
 1/2 anonim válasza:
Kesztyű csodákra képes és 2 ember könnyebben meg tudja csinálni. Egyik fogja, másik vágja. A fehér rész le vághatod, az a lényeg, hogy a sötét, élő részbe nehogy belevágj!Ha levágtad a körmét reszelővel kicsit reszeld meg, mert ha tollászkodik nehogy megsértse magát. Remélem tudtam segíteni. :)
2013. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Írtad hogy még nem próbáltad hátra fordítani, előbb próbáld meg szoktatni vele a hátas helyeztet. Talán könnyebb lesz úgy....
2013. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!