Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mire számíthatok, ha a kelteté...

Hell-ikon kérdése:

Mire számíthatok, ha a keltetésre szánt tojásokat nem tudom 10-15 fokon tárolni?

Figyelt kérdés

Vasárnap este elült az egyik Shaver farm kettős hasznú tyúkom. Reménykedtem benne, hogy ez megtörténik majd, viszont abban a helyzetben vagyok, hogy 18-20 foknál alacsonyabb hőmérsékletű helyiség nem áll rendelkezésre a tojások tárolására. A keltetésre szánt mennyiség tojásokból 2-3 max. 4 nap alatt összejönne. Mennyiben befolyásolhatja a tojások keltethetőségét, ha erre a rövid időre kicsit magasabb hőmérsékleten tárolnám a tojásokat az ajánlottnál?


A válaszokat előre is köszönöm.



2013. máj. 7. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg romlani fog a keltethetőség, főleg ebben a dög melegben, de nem számottevően, szóval nem lesz katasztrofális a kelés.
2013. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld kéz. :)
2013. máj. 8. 17:32
 3/4 k.veronika199 válasza:
Nem kel ki :D
2013. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ne fesd az ördögöt a falra...:)

Bár igaz, hogy benne van a pakliban.

2-3 nap múlva kiderül.

2013. máj. 28. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!