Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miben hozzak haza egy nimfapap...

Miben hozzak haza egy nimfapapagájt?

Figyelt kérdés
Hétvégén hoznám csak nem tudom mibe. Van egy ketrecem ami a hörcsögé volt, abba beleférne csak nem tudom, hogy jó lenne e. Fél órát kéne kibírnia vonaton.
2013. máj. 8. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
A ketrec annyiból nem jó, hogy a rémült madár össze vissza csapdos és a ketrec rácsain beakad a szárnya ami sérülést okozhat neki. Legjobb megoldás erre a rövid időre egy cipős dobozba tenni aminek a tetejére fúrsz néhány rést. A madár sötétben lesz és ezzel megnyugszik. Ne félj, kibírja.
2013. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az van itthon. Akkor abban hozom el.
2013. máj. 8. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
A ketrec sem gond. A rémült madár nem csapdos, hanem összehúzza magát. Én is annó egy kisebb ketrecben hoztam haza, de letakartam, egy ronggyal, hogy még véletlenül se kapjon huzatot, vagy hasonlót.
2013. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahány madár és tulajdonos, annyi tapasztalat. Nekem sajnos a nimfa csapkodott ahogy a kalitkába került a szállításkor és fel is akadt.

De szerintem abban kiegyezhetünk, hogy ilyen rövid távra egy cipős dobozban simán kibírja (tapasztalat).

2013. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy bármi baja történjen. Amint látom a doboz a nyerő.
2013. máj. 8. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Doboz, de a cipős doboz nagy.


Egy kisebb dobozt keress, amibe belefér és nem tud mozogni. Cipős dobozban is tud csapkodni, és megsebesíteni magát. A léyneg, hogy ne tudjon lendületet venni.

2013. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak ezek a női topánkás keskeny kínai cipős dobozok. Van aminek az oldalán még szellőző lyuk is van. Tuti doboz :D

A dobozban majd csak azt hallod, ahogy a kis karmaival tipeg topog :)

2013. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Beszerzek egyet hétvégéig :)
2013. máj. 8. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyenek azért rajta szellőző lyukak. :)
2013. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!