Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. S! Meg fog halni!...

S. O. S! Meg fog halni! Szerintetek? :-[Hullámos papagáj

Figyelt kérdés
Ma 3 órakkor kiengedtem a szobába reptetni,5 órakkór jöttem haza,hogy visszategyem a kaliba,de nem találtam,és kiderült,hogy beszorult a szekrény mögé.Ott kapart egy ideig,majd elhalgatott.Szerintem az én Flórikám meghalt....Nem lehet a szekrényt elmozdítani,mivel a családom együtt sem tudja a szekrényeket elmozdítani.Holnapra ha nem tud kijönni akkor meghal odabenn.Mi legyen?

2013. máj. 10. 21:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell venni, minél előbb.
2013. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem törte össze magát, akkor lehet megmarad. Próbáld meg egy rúdra, vagy faágra ráültetni. Vagy valami kampóssal kintebb piszkálni szegényt!
2013. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
de nem lehet,magas.nagyon :( ki tud mászni szerintetek?
2013. máj. 10. 21:54
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Ahányan a szekrényhez fértek, rámoljátok ki, és 1 ember kivételével mindenki döntse meg előre. így hátul lesz egy kis rés, és ki tudjátok szedni. Ha nem sikerül dönteni, akkor szét kell szedni de gyorsan.
2013. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarjátok el tudjátok mozdítani a szekrényt, vagy ki tudjátok szedni. Nem öntöttvasból vannak a szekrények, nem itt kell picsogni!
2013. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
persze az éjszaka közepén hívjuk a bútorosokat.Amúgy az éb szekrényem nem átlag.Felér a plafonig,és van egy felső szintje,és kébzeld kedves utolsó,nem picsogok,csak sajnálom a papagájomat.
2013. máj. 10. 22:31
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez rohadt szánalom mennyire teszetosza vagy, nevetséges.
2013. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%

Na, most már én is beleszólok.

Akkor sajnáltad volna a papagájodat, amikor szabadjára hagytad a lakásban.

Ha így gondolkodsz, hagyd nyugodtan meghalni, de bennünket meg hagyj békén a sirámaiddal.

2013. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy amit ti most a családoddal elkövettek, azt nevezik állatkínzásnak :) Főleg ha még 2 napig ott hagyjátok éhezni, szenvedni.


Olyan szekrényt meg nem láttam még, amit nem lehetett volna elmozdítani. Pedig láttam már párat elhiheted :)

2013. máj. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

már ne is haragudj, de ezt nevezik felelőtlen állattartásnak. Egyik hiba, hogy felügyelet nélkül hagytad a madaradat hosszabb időre szabadon a szobába. A másik mégnagyobb hiba, hogy nem tetted a szobát madárbizossá még a kiengedés előtt. Ahová be lehet esni, van rá esély, hogy be is esnek. A gazdinak kell biztonságossá tenni a szobát, eltorlaszolni a réseket, betömködni ronggyal a bútoeok mögötti helyet, elpakolni a rá veszélyes dolgokat, ajtót, ablakot bezárni, függönyt behúzni, tenni ki ülőrudat, eltorlaszolni minden olyan helyet, amine beszorulhat vagy beeshet. Ezek annyira alapvető dolgok, nem is hiányzik hozzá olyan nagy szakértelem, csak egy kis odafigyelés!

Nem valószínü, hogy ki tud jönnik próbáljátok meg mégis valahogy elmozdítani a szekrényt és kiszabadítani! Ha netalán mégse tud kijönni, és esetlek elpusztul szegény, akkor is ott marad, mert nem tudjátok elmozdítani a szekrényt?

Remélem nem lett baja a papagájodnak, és már kiszabadult, de azt is remélem, hogy a jövőben nem leszel ilyen felelőtlen, mert ez egyedül a te hibád, ugye tudod?

2013. máj. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!