Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kotlós kérdés? Létezik, hogy...

Kotlós kérdés? Létezik, hogy napokig nem száll le a kotlós a tojásokról?

Figyelt kérdés
Két napja ül a tyúkom (egy éves, ez az első kotlása, meg nekem is :)), azóta nem hagyta el a ládát. Vegyem ki megetetni, vagy bízzam rá? Hallottam már olyat hogy odadöglött a kotlós a tojásokra, nem szeretném ha így járna.
2013. máj. 10. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Van iylen igen. Tegyél elé vizet meg kaját, ha nem fogy egyik sem akkor vedd le a tojásokról, tedd a víz meg a kaja elé. Ha végzett a kajálással visszamászik, ha nem akkor tedd vissza.
2013. máj. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rá kell bírni hogy egyen mert a hőtermeléshez kell!Elé kell tenni az ennivalót vízet ha nem száll le akkor le kell venni fínoman és odatenni az ételhez.
2013. máj. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én ugy emlékszem, hogy az anyukám le szokta venni a tojásokról megetetni. Magától nem száll le a tojásokról.
2013. máj. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem minden tyúkban kifogástalan az ösztön ezért segíteni kell neki.Állatkertben is lehet látni hogy az anya nem gondozza a kölykét mert meg van zavarodva.A tyúkocska is ilyen ezért segíteni kell neki, mert képes elpusztulni.
2013. máj. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, reggel kivettem, evett kicsit, egy kört futott, legelt pár falatot és visszament. :)
2013. máj. 12. 23:01
 6/6 Neuhauser László ***** válasza:

Jó még, ha tud hűvös porban "fürdeni"

De ott se legyen túl sokat

2013. máj. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!