Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Én vagyok én kérdése:

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy lehessen papagájom?

Figyelt kérdés

tények:

-a szüleim elváltak

-hullámos papagájt szeretnék

-a bátyám el van kényesztetve (elméletileg egy régi családi ügy miatt),a szüleimnek semmi nem jó amit csinálok

-a bátyám mindig drága dolgokat kapott, én meg olcsót

mindenki segitségét előre köszönöm!!! :)



2013. máj. 14. 21:56
 1/6 anonim válasza:
Szia. Szerintem amikor jó napja van anyukádnak/apukádnak, akkor ülj le vele és beszéld meg vele, hogy neked nagy öröm lenne, ha megengednék és gondját viselnéd, de ha mégsem így lenne, vagy zavarná őket, akkor elajándékozod, de legalább egy próbát engedjenek meg. (Nem ajándékoztam el állatot soha és nem is szeretnék, erre nálad sem kerülne sor, csak ez talán meggyőzi őket)
2013. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Határozottan de kedvesen. Magyarázd el nekik hogy semmi gondjuk nem lesz rá,100%-ban te fogsz gondoskodni róluk.

Mondd el,hogy nagyon olcsó a havi tartásuk,gyakran fogsz porszívózni,és nem fog hangoskodni reggelente mert letakarod a kalitkát(addig csöndben vannak amíg nem látnak fényt).


Én is így értem el,hogy lehessen 2 hullámos papagájom.A család először nem akarta,de elmagyaráztam mindenkinek ezeket a dolgokat,és a karácsonyi pénzemből(12.000. ft) vettem meg a papagájokkal együtt mindent. Havi tartásukra sincs gondjuk a szülőknek,mindent én állok. A többieket annyira nem érdeklik a papagájok,de anyukám nagyon imádja őket,szóval senki sem bánta meg. :)

15/L

2013. máj. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem engedik meg,vegyél hörcsögöt ha tetszik,és senki nem allergiás rá. :)
2013. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia, szerintem az a biztos, ha minél több információt vagy esetleg egy könyvet szerzel a hullámos papagájról. Én is győztem meg a szüleimet a kutyaválasztással kapcsolatban-konkrétan egy 200 oldalas könyv...nekem is volt papagájom: nagyon aranyosak úgy hogy tudom ajánlani, de vigyázz nehogy valami baja legyen...
2013. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem tudom, de én tudnék neked adni. Hím, középkorú, zöldtarka. Nagy kalitkája van, benne egy 3 részből álló létra, egy hinta, egy tükrös csengős játék. 2 etetője és 2 itatója van beszerelve. Csőrkoptatót, madáreledelt, madárvitamint, madárhomokot, +etetőt, itatót + hintát tudnék hozzá adni. Ja, és van egy saját készítésű kókuszdió-odúja. A kalitka EGYMAGÁBAN volt 35 ezer, én mindenestül, jó állapotban szívesen odaadnám 20-30ezerért, ha jó gazdája lennél,vigyáznál rá és érdekelne...
2013. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Születésem óta három papagájom volt. Én nem könyörögtem ki, hanem már a szüleim eleve szerettek volna egy papagájt. Szerintem úgy győzd meg a szüleidet, hogy: Anya (vagy apa) a hullámos papagájok nagyon barátságos és édes állatok. Ígérem gondját fogom viselni. Légyszíves!!!!!!!!!!

Remélem tudtam egy kicsit is segíteni.

2021. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!