Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Heloo. Aki segítene nekem...

Heloo. Aki segítene nekem (nimfapapagáj miatt) aki ért hozzá (szelidítéshez meg tartáshoz) meg minden! és nagyon ért?

Figyelt kérdés
az legyen szíves skype nevet vagy valamien nevet adni mert szeretnék komolyabb segítséget kérni

2013. máj. 17. 15:30
 1/5 anonim válasza:
Nekem már volt nimfám, de még ma sem tudom miért de egyik pillanatban még csipogott a másikban már nem- ugye értesz-nem akarlak elijeszteni de én csak annyit tudok róluk, hogy az enyém nem szerette a tükröt-viszont nagyon szerette az ilyen mézzel összeragasztott papagáj kaját
2013. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
papagájidomításponthúú
2013. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én többek között nimfa papagájokat is tenyésztek, úgyhogy van egy kevés tapasztalatom velük..

Írj nyugodtan.

2013. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak nimfáim is..tartással,kézzelneveléssel van valamennyi tapasztalatom.
2013. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezt jól megaszontad.XD
2013. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!